Stowarzyszenie strzelecko kolekcjonerskie
tactical shooting academy

Jak wstąpić do Stowarzyszenia SSKTSA

Członkostwo w Stowarzyszeniu SSKTSA jest skierowana do osób, które chcą regularnie strzelać, dzielić się wiedzą oraz dla początkujących którzy chcą zdobyć swoje pozwolenie na broń.

Członkowie SSKTSA którzy posiadają swoją broń mają możliwość korzystania bezpłatnie raz w miesiącu ze strzelnicy.

Korzyści płynące z członkostwa na strzelnicy to przede wszystkim możliwość szkolenia i doskonalenia swoich umiejętności strzeleckich, a także miłe spędzanie czasu z pasjonatami strzelectwa.

Dodatkowo, członkowie mają dostęp do specjalnych atrakcji, takich jak turnieje strzeleckie czy szkolenia prowadzone przez doświadczonych instruktorów.

Aby wstąpić w szeregi SSKTSA należy:

1- pobrać deklarację członkowską TSA (osoba pełnoletnia lub małoletnia poniżej 17 lat)

2- wypełnić ją, zeskanować i przesłać na maila stowarzyszenie.tsa@gmail.com  

3- opłata wpisowa 100 zł, składka członkowska 80 zł na rok (nr konta Stowarzyszenia do pobrania w pliku poniżej)

4- korzystać z bezpłatnego wejścia na strzelnicę i  preferencyjnych warunków pakietowych (terminy strzelań są podawane na stronie fb Stowarzyszenia)

5- wystawiamy zaświadczenia o członkostwie w Stowarzyszeniu Strzelecko Kolekcjonerskim wymagane w WPA.

PLIKI DO POBRANIA NA DOLE STRONY

Członkostwo w SSKTSA

80 zł rocznie

koszty składka roczna 80 zł oraz wpisowe 100 zł

Założenia i korzyści z członkostwa w naszym Stowarzyszeniu:

Członkami stowarzyszenia są funkcjonariusze, żołnierze RP oraz cywile zainteresowani strzelectwem, mamy wspólny cel propagowanie strzelectwa i działanie na rzecz rozwoju kolekcjonerstwa broni na terenie RP.

Członkostwo w stowarzyszeniu jest wymagane do zdobycia pozwolenia na broń do celów kolekcjonerskich (pomagamy w organizacji)

Stowarzyszenie ma do dyspozycji min. raz w miesiącu strzelnicę TOP-SHOT w Łodzi (wejście bezpłatne) a latem strzelnicę otwartą Brygadier oraz obiekt do szkoleń Kwatera Stalkera

Rabaty na zakup broni i amunicji w następujących sklepach: Łódź- TOP-SHOT, Kwatermistrz; Aleksandrów Łódzki- RP Arms; Piotrków Trybunalski- Puchacz; Zgierz- Proce i pestki.

Na szkolenia zorganizowane 10-15% zniżki (podstawowe, zaawansowane, prowadzący strzelanie, taktyczne, paramedyczne i inne)

Do dyspozycji karabiny 7,62mm, karabinki AR-15 5,56mm, strzelby powtarzalne i automatyczne, broń krótka (Glock, CZ, H&K, Canik i wiele innych) broń bocznego zapłonu .lr22, pneumatyczna oraz broń czarnoprochowa.

Składka członkowska roczna na 2023 rok wynosi 80 zł, jednorazowa opłata wpisowa 100 zł, wystawiamy zaświadczenie o członkostwie w Stowarzyszeniu o charakterze kolekcjonerskim do WPA

Naszymi instruktorami są doświadczeni funkcjonariusze i żołnierze RP (SPKP Łódź, GISW Łódź, ŻW, Policji, SW, SOK)

Liczymy na przyjazną atmosferę i możliwość fajnego spędzenia czasu na strzelnicy z możliwością podszlifowania swoich umiejętności oraz zdobycia nowych uprawnień.

Dołącz do nas 🙂

Jeżeli masz pytania napisz do nas…

stowarzyszenie.tsa@gmail.com