Stowarzyszenie strzelecko kolekcjonerskie
tactical shooting academy

Jak wstąpić do Stowarzyszenia SSKTSA

Stowarzyszenie Tactical Shooting Academy (SSKTSA) jest skierowane do osób dorosłych jak i niepełnoletnich, które chcą zdobyć swoje pozwolenie na broń lub dopiero zaczynają przygodę ze strzelectwem.

Korzyści płynące z członkostwa na strzelnicy to przede wszystkim możliwość szkolenia i doskonalenia swoich umiejętności strzeleckich, a także miłe spędzanie czasu z pasjonatami strzelectwa.

Dodatkowo, członkowie mają dostęp do specjalnych atrakcji, takich jak turnieje strzeleckie czy szkolenia prowadzone przez doświadczonych instruktorów.

Członkowie SSKTSA którzy posiadają swoją broń mają możliwość korzystania bezpłatnie raz w miesiącu ze strzelnicy.

Aby wstąpić w szeregi SSKTSA należy:

1- pobrać deklarację członkowską TSA (osoba pełnoletnia lub małoletnia poniżej 17 lat)

2- wypełnić ją, zeskanować i przesłać na maila stowarzyszenie.tsa@gmail.com  

3- opłata wpisowa 100 zł w tym legitymacja i logotyp GRATIS, składka członkowska 100 zł na rok (nr konta Stowarzyszenia do pobrania w pliku poniżej)

4- korzystać z bezpłatnego wejścia na strzelnicę i  preferencyjnych warunków pakietowych (terminy strzelań są podawane na stronie FB Stowarzyszenia)

5- wystawiamy zaświadczenia o członkostwie w Stowarzyszeniu Strzelecko Kolekcjonerskim wymagane w WPA.

PLIKI DO POBRANIA NA DOLE STRONY

koszty Członkostwa w SSKTSA
to tylko:

100 zł rocznie

 dla NOWYCH członków wpisowe 100 zł 

w tym legitymacja i logotyp GRATIS

Założenia i korzyści z członkostwa w naszym Stowarzyszeniu:

Członkami stowarzyszenia są funkcjonariusze, żołnierze RP oraz cywile zainteresowani strzelectwem, mamy wspólny cel propagowanie strzelectwa i działanie na rzecz rozwoju kolekcjonerstwa broni na terenie RP.

Członkostwo w stowarzyszeniu jest wymagane do zdobycia pozwolenia na broń do celów kolekcjonerskich (pomagamy w organizacji)

Stowarzyszenie ma do dyspozycji min. raz w miesiącu strzelnicę krytą w Łodzi (wejście bezpłatne) a latem strzelnicę otwartą Brygadier oraz obiekt do szkoleń Kwatera Stalkera

Rabaty na zakup broni i amunicji, optyki i innego wyposażenia w następujących sklepach: Łódź- TOP-SHOT, Kwatermistrz; Aleksandrów Łódzki- RP Arms; Piotrków Trybunalski- Puchacz; Zgierz- Proce i pestki, REDWIN Optics Polska

Na szkolenia zorganizowane 10-15% zniżki (podstawowe, zaawansowane, prowadzący strzelanie, taktyczne, paramedyczne i inne)

Strzelamy z: karabinki AR-15 5,56mm, karabiny AK 7,62mm, strzelby powtarzalne i automatyczne, broń krótka (Glock, CZ, H&K, Canik i wiele innych) broń bocznego zapłonu .lr22, pneumatyczna oraz broń czarnoprochowa.

Składka członkowska roczna na 2024 rok wynosi 100 zł, jednorazowa opłata wpisowa 100 zł, wystawiamy zaświadczenie o członkostwie w Stowarzyszeniu o charakterze kolekcjonerskim do WPA

Naszymi instruktorami są doświadczeni funkcjonariusze i żołnierze RP (SPKP Łódź, GISW Łódź, ŻW, Policji, SW, SOK)

Liczymy na przyjazną atmosferę i możliwość fajnego spędzenia czasu na strzelnicy z możliwością podszlifowania swoich umiejętności oraz zdobycia nowych uprawnień.

Dołącz do nas 🙂

Jeżeli masz pytania napisz do nas…

stowarzyszenie.tsa@gmail.com